Otvorene su prijave za 9. ljetnu školu Pete!

Ove nam je godine tema Financije, a ako želiš saznati kako razvući džeparac do kraja mjeseca ili  uštedjeti za ljetovanje sljedeće godine, Peta je pravo mjesto za tebe!

Radom u timovima i uz vodstvo stručnih predavača i mentora naučit ćeš kako razlikovati želje od potreba i donositi pametne financijske odluke. Kao i svake godine, osim novih spoznaja osiguravamo sjajnu atmosferu i brojna nova prijateljstva!

Ljetna škola će  se održavati od 1. do 5. srpnja 2019., svakim danom od 9 do 14 sati, a namijenjena je svim zainteresiranim i znatiželjnim učenicima od 7. razreda osnovne do 4. razreda srednje škole. Prijaviti se trebaš putem online obrasca, najkasnije do 16. lipnja 2019.

Zbog kvalitete rada broj polaznika je ograničen na 25, a kriterij za odabir je motivacija! Ako imaš pitanja slobodno se javi profesorici Ivani Martinić na imartinic7031 @gmail.com.
Obrazac za prijavu možete popuniti na sljedećem linku.