Ljetna škola zagrebačke V. gimnazije – Prijava

[contact-form subject=’Prijava za ljetnu školu V. gimnazije’][contact-field label=’Ime’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’Prezime’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’Spol’ type=’radio’ required=’1′ options=’Ženski,Muški’/][contact-field label=’Adresa stanovanja’ type=’textarea’/][contact-field label=’Broj mobitela’ type=’text’/][contact-field label=’E-mail adresa’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’Škola’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’Razred koji si završio/la’ type=’select’ options=’7. razred OŠ,8. razred OŠ,1. razred SŠ,2. razred SŠ,3. razred SŠ,4. razred SŠ’/][contact-field label=’How%26#039;s your English?’ type=’select’ required=’1′ options=’No practical proficience,Survival,Functional,Professional,Expert,Highly articulate native speaker’/][contact-field label=’Jesi li već prije sudjelovao/la u nekom projektu ili radionicama sličnog karaktera?’ type=’radio’ options=’DA,NE’/][contact-field label=’Ako jesi navedi u kojem/kojoj i kada’ type=’textarea’/][contact-field label=’Zašto želiš sudjelovati na ovoj radionici?’ type=’textarea’ required=’1’/][contact-field label=’Što očekuješ od radionice?’ type=’textarea’ required=’1’/][contact-field label=’Navedi jednu osobinu koju najviše cijeniš kod ljudi’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’Kako ti možeš doprinijeti radionicama?’ type=’textarea’ required=’1’/][/contact-form]