Počele su prijave za 8. ljetnu školu Pete gimnazije!

Ovogodišnja tema je Robotika, a za vas smo pripremili brojna zanimljiva predavanja i radionice gdje ćete iz prve ruke saznati kako rade roboti, gdje se sve koriste i što možemo očekivati od njih u budućnosti.

Radom u timovima i uz vodstvo naših sjajnih mentora složit ćete svog vlastitog robota i naučiti kako ga natjerati da „sluša“ vaše naredbe. Osim novih znanja i vještina iz STEMI područja, garantiramo sjajnu atmosferu, nova prijateljstva i puno smijeha!

Ljetna će se škola održavati od 2. do 6. srpnja 2018., svakim danom od 9 do 14 sati u V. gimnaziji u Zagrebu.

Primamo sve znatiželjne umove od 7. razreda osnovne do 4. razreda srednje škole. Zbog kvalitete rada broj polaznika je ograničen na 25, a kriterij za odabir je motivacija.

Prijaviti se možeš do 25. lipnja, a imaš li pitanja, slobodno se javi prof. Ivani Martinić (imartinic7031@gmail.com).


Prijave su zatvorene!