Rang liste učenika pozvanih na Županijsko natjecanje iz biologije

Objavljene su rang  liste učenika pozvanih na Županijsko natjecanje iz biologije koje će se održati u V. gimnaziji  12. ožujka 2018.  u 10,00 sati

Liste su načinjene nakon uvida članova Županijskog povjerenstva u testove.

Korekcije bodova vezane su uz ujednačavanje kriterija bodovanja zadataka i dodatne upute Državnog povjerenstva, te pogreške Školskih povjerenstava pri ispravljanju (primjerice priznavanje ispravljanih odgovora).

Bodovni prag Županijsko povjerenstvo načinilo je nakon uvida u ukupne rezultate (najbolje napisan test),  ukupnog broja učenika pojedinog razreda koji su pristupili školskim natjecanjima te dogovora s Gradskim uredom.

Na Županijsko natjecanje pozvani su učenici:

  1. razreda   s   najmanje     50 %    (25  bodova)
  2. razreda   s   najmanje     56 %    (28 bodova)
  3. razreda   s   najmanje     64 %    (32 boda)
  4. razreda   s   najmanje     52%     (26 bodova)

i više  (označeno crvenom crtom na listama).

Listu možete preuzeti na sljedećem linku.