Predavanje o Erasmusu i programima mobilnosti

Kada?     utorak 11.12. u 19.40 sati

Gdje?     V. gimnazija, učionica 210

Interaktivno predavanje o mogućnostima odlaska na razmjenu od nekoliko dana do par mjeseci. Dođite i saznajte kako iskoristiti sve prilike koje vam se pružaju. Pripremite pitanja koja vas zanimaju jer će na predavanje doći i strani student iz Njemačke te predstaviti svoje iskustvo iz prve ruke. Sudjelovanje na razmjeni je iskustvo koje svima promijeni život i potakne mlade da budu oni koji mijenjaju svijet i preuzimaju inicijativu.

Mogu li sada na razmjenu? Koliko novca trebam? Kako ću to uskladiti s obvezama u školi i kasnije na fakultetu? – Odgovore saznajte u utorak, 11.12. u 19:40h u učionici 210.  

Hodogram predavanja:

  1. Predavanje o mogućnostima odlaska na mobilnost – 25 min (predstavljaju Ivana Verveger i Ana Gakić, članice Erasmus studentske mreže Zagreb)
  2. Iskustvo stranog studenta iz Njemačke te nekoliko riječi o njegovoj zemlji i kulturi – 10 minuta
  3. Pitanja učenika i moguća rasprava