Državno natjecanje iz biologije

Lijepe vijesti dolaze iz Crikvenice s državnog natjecanja iz biologije. U kategoriji istraživačkih radova briljirale su naše Ana i Nina Randić iz 2. razreda koje su zauzele sjajno drugo mjesto, maturantica Marija Perović odlično treće mjesto, a Melita Dubravčić iz 1. razreda treće mjesto u kategoriji znanje! Njihova mentorica je prof. Romana Halapir Franković.

U kategoriji istraživačkih radova naša Laura Busak iz 3. razreda izborila je drugo mjesto i plasman na Međunarodno natjecanje mladih znanstvenika (ICYS)! Marin Rimac iz 2. razreda osvojio je 10. mjesto i pozvan je na Međunarodnu olimpijadu iz biologije! Njihova mentorica je prof. Petra Međeral Ozimec.

Dodajmo još da su na kvalifikacije za Prirodoslovnu olimpijadu Europske unije pozvani Melita i Marin!

Čestitamo!

https://www.facebook.com/petagimn/posts/200699527404844