Rezultati Županijskoga natjecanja u znanju njemačkoga jezika – Nina Meštrović (3. a) prva sa 100% bodova! Bruno Lang (2. a) drugi!

18.3.2022. se u Gimnaziji Lucijana Vranjanina održalo Županijsko natjecanje u znanju njemačkoga jezika. Boje V. gimnazije branilo je čak 13 učenica i učenika. U kategoriji 2. razreda natjecalo se osam učenika V. gimnazije: Andrea Ćurić, Franjo Krešimir Jalšovec, Fran Kuzmanović, Bruno Lang, Katarina Lončarević, Terezia Lukić, Magdalena Ljubić i Marta Filko. U kategoriji 3. razreda natjecalo se pet učenica V. gimnazije: Nina Meštrović, Ana Hluchy, Martina Brnjaković, Petra Kulišić i Leonarda Šteko.

Nina Meštrović (3. a) bila je apsolutno prva sa 100% bodova u kategoriji 3. razreda!

Bruno Lang (2. a) bio je drugi u kategoriji 2. razreda!

Rezultate Županijskog natjecanja u znanju njemačkoga jezika možete pogledati ovdje. Isti se smatraju privremenima dok ih Državno povjerenstvo ne potvrdi objavljivanjem konačne objedinjene državne ljestvice poretka.

Čestitamo učenicima i veselimo se pozivu na državno natjecanje iz njemačkoga jezika.