Provjera posebnih znanja  (prijemni ispit)

Provjera posebnih znanja  (prijemni) za upis u prvi razred održat će u prostorijama V. gimnazije 1. srpnja 2022. (petak) s početkom u 9 sati.

  • kandidati trebaju doći ispred škole do 8:30;
  • ulazak u zgradu dopušten je samo kandidatima ( i roditeljima ako su potrebni zbog identifikacije);
  • kandidati sa sobom trebaju imati identifikacijski dokument s fotografijom (osobna iskaznica, putovnica, ZET iskaznica s novijom fotografijom, školska iskaznica). Ako ništa od navedenog ne posjedujete, identifikaciju će izvršiti roditelj u pratnji sa svojim dokumentom;
  • za vrijeme pisanja ispita nije dopuštena upotreba džepnog računala ni tablica s formulama. Ispit se piše kemijskom olovkom koja piše plavom ili crnom bojom. Nije dozvoljena upotreba grafitne olovke. Dozvoljena je upotreba prozirnog ravnala ili trokuta (kandidat donosi svoju kemijsku olovku i ravnalo ili trokut)
  • za vrijeme ispita nije dozvoljeno sa sobom imati mobitel, slušalice i pametni sat
  • za vrijeme ispita nije dozvoljeno izlaziti iz učionice
  • ispit se piše 60 minuta
  • ne postoji dodatni obrazac za prijavu prijemnog ispita
  • učenici koji imaju izravan upis ne pristupaju prijemnom ispitu

Želimo vam puno uspjeha!