Poziv učenicima, učiteljima i nastavnicima iz osnovnih škola na predstavljanje rezultata projekta Science Teaching Educational Packs for Schools across Europe (STEPS across Europe)

Dragi učenici, poštovane kolegice i poštovani kolege, pozivamo vas u V. gimnaziju, u četvrtak, 4. svibnja 2023. godine, od 17:00 do 19:00 sati. Predstavit ćemo vam radionice izrađene za učenike osnovnih škola (primjerene učenicima od 4. do 6. razreda) koje su osmišljene u okviru projekta STEPS across Europe. Želja nam je osmišljenim radionicama unaprijediti poučavanje prirodnih znanosti u osnovnim i srednjim školama putem praktičnog iskustva u učionici. 

Ako ste zainteresirani doći i dovesti svoje učenike, molim Vas da se, s obzirom na ograničene kapacitete, prijavite na sljedeću e-mail adresu: zrinka.pongrac-stimac@skole.hr do srijede, 3. svibnja 2023. godine. U slučaju većeg interesa, ponovit ćemo radionice.
Veselimo se vašem dolasku u “Petu”!

Zrinka Pongrac Štimac, prof.