Obavijest o fakultativnoj nastavi u šk. god. 2020./2021.

Poštovani roditelji/ skrbnici naših budućih učenika,

želimo vas obavijestiti kako ove godine naša V. gimnazija nastavlja s fakultativnom nastavom iz početnog i naprednog francuskog i ruskog jezika te početnog njemačkog jezika ukoliko bude dovoljan broj zainteresiranih učenika kako bi se grupe mogle oformiti. Nastavlja se i fakultativna nastava Astronomije i DSD.
Uz ovo, V. gimnazija ima i niz grupa kao što su Sagitto debatni klub, Ljubitelji glazbe, Antička prevodilačka grupa, Politička geografija, Volonteri, Prva pomoć, Kazališna družina Pete i grupe za natjecanja i ponavljanja za maturu. Novost ove godine je Numeričko modeliranje u prirodnim znanostima te grupa Meteorologije. Naime, V. gimnazija je prva škola koja ima profesionalnu meteorološku postaju.
Zahvaljujemo svima na iskazanom interesu za našu školu i veselimo se početku školske godine.