Obavijest kandidatima – STRUČNI/A SURADNIK/CA PEDAGOG/INJA

Obavijest kandidatima za zapošljavanje po natječaju za radno mjesto STRUČNI/A SURADNIK/CA PEDAGOG/INJA – na određeno puno radno vrijeme – 40 sati ukupnog tjednog radnog vremena – zamjena za radnika na bolovanju, do povratka odsutnog radnika na rad, 1 izvršitelj/ica;

                        – daje se

            Izvješćujemo kandidate kako je temeljem natječaja objavljenog u trajanju od 26.02.2020. godine do 05.03.2020. godine na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Škole, Školski odbor V. gimnazije, Zagreb, Klaićeva 1, donio odluku o davanju prethodne suglasnosti, na prijedlog ravnatelja, za zasnivanje radnog odnosa po natječaju sa

            TIHANOM BARBARIĆ, magistrom pedagogije – na određeno puno radno vrijeme – 40 sati ukupnog tjednog radnog vremena.