Natjecanje u znanju i kreativnosti „Čitanjem do zvijezda“

I ove smo se nastavne godine rado uključili u projekt za poticanje čitanja i promicanje kulture čitanja „Čitanjem do zvijezda“. U projektu su, pod vodstvom mentorice Katarine Dinješ, sudjelovale Jana Cvetić (1. b), Lina Čorko, Dora Todić i Lana Tomić iz 3. b razreda te Lucija Konosić (3. c). Na županijsku razinu Natjecanja u znanju i kreativnosti „Čitanjem do zvijezda“, koja je održana 28. veljače 2024. g., otišao je tročlani tim: Lina Čorko, Dora Todić i Lana Tomić. U ugodnoj i srdačnoj atmosferi koju nam je bogatim programom, kvizovima, predavanjima i radionicama pripremio Fakultet filozofije i religijskih znanosti, sudjelovala je naša ekipa te u kvizu znanja ostvarila plasman na državnu razinu Natjecanja. Čestitamo učenicama koje će predstavljati našu školu na državnoj razini i želimo im puno uspjeha u Čakovcu!