Natjecanje iz biologije

V. gimnazija, Klaićeva 1, Zagreb

Sjedište županijskog povjerenstva za biologiju – srednje škole

Grad Zagreb

Tajnica povjerenstva: Romana Halapir Franković, prof.

Objavljujemo  konačne rang  liste učenika pozvanih na Županijsko natjecanje iz biologije koje će se održati u V. gimnaziji  23. ožujka 2020., ponedjeljak u 10,00 sati

Liste su načinjene nakon uvida članova Županijskog povjerenstva u testove.

Korekcije bodova vezane su uz ujednačavanje kriterija bodovanja zadataka, korekciju po uputi Državnog povjerenstva i uz pogreške Školskih povjerenstava pri ispravljanju (primjerice priznavanje ispravljanih odgovora).

POSEBNO VAS MOLIM DA DOBRO PREGLEDATE LISTE  –  NAROČITO DA PROVJERITE  IMENA UČENIKA, NJIHOVE OIB-e  I  IME MENTORA ,  DATUME I MJESTA ROĐENJA  (neke škole ove podatke niti nisu dostavile) TE EVENTUALNE POGREŠKE i  NADOPUNE OBAVEZNO ŠTO  HITNIJE  JAVITE  NA MAIL

biologija.petagimnazija@gmail.com .

Ovi uvidi i korekcije nužni su zbog slanja liste u AZOO te zbog izrada pohvalnica i zahvalnica.

 

Bodovni prag Županijsko povjerenstvo načinilo je nakon uvida u ukupne rezultate (najbolje napisan test),  ukupnog broja učenika pojedinog razreda koji su pristupili školskim natjecanjima te dogovora s Gradskim uredom.

 

Na Županijsko natjecanje pozvani su učenici 

1. razreda   s   najmanje     68,33 %   (20,5  bodova)

2. razreda  redovni   s   najmanje     66,67 %   (20 bodova)

2. razred  eksperimentalni s najmanje  66,67 %   (20 bodova) 

3. razreda   s   najmanje     65,00 %    (19,5 boda)

4. razreda   s   najmanje     73,33 %    (22 boda)

 i više  (označeno crvenom crtom na listama).

 

VAŽNO!!! Molimo mentore i učenike škola čije teme projekata su prihvaćene da se ŠTO HITNIJE  prijave Županijskom  povjerenstvu na navedenu mail adresu sa svojim istraživačkim projektima I POŠALJU U TABLICI PODATKE ZA UČENIKE KOJI SUDJELUJU SA PROJEKTIMA.

 

Dodatne upute za Županijsko natjecanje poslat ću vam naknadno

Srdačan pozdrav.

Zagreb, 20.2.2020.                                                                Tajnica Županijskog povjerenstva

Romana Halapir Franković