Marta Ostermann (1. a) osvojila je 3. mjesto na državnoj razini olimpijade iz njemačkoga jezika u organizaciji Goethe instituta

Šest učenica 1. a razreda (Sara Timer, Sara Sudar, Marta Ostermann, Nela Puhalo, Korina Rezar i Laura Jozić) razreda sudjelovalo je na izlučnom natjecanju za prisustvovanje na državnoj olimpijadi iz njemačkoga jezika, koje se održalo 28.4.2022. Od njih šest, četiri učenice su prošle u državno finale (Sara Timer, Marta Ostermann, Nela Puhalo i Laura Jozić), a Marta Ostermann se u finalu plasirala na 3. mjesto nacionalne olimpijade iz njemačkoga jezika, koje se održalo 29.4.2022. Obje razine natjecanja provedene se online. Goethe institut nagradio je naše četiri finalistice nacionalne olimpijade iz njemačkoga jezika diplomama i predmetnim nagradama.

Čestitke učenicama na ovim lijepim rezultatima.

Mentorica učenicama bila je dr.sc. Irena Lasić, prof. izvrsni savjetnik.