Izvrsni rezultati učenika nakon Županijskog natjecanja iz Njemačkoga jezika

Županijsko natjecanje iz njemačkoga jezika održalo se 17.3.2021. u Gimnaziji Lucijana Vranjanina u Zagrebu.

Iz V. gimnazije na županijsku razinu natjecanja pozvano je 10 učenika.

Čestitamo svim učenicima na sudjelovanju na natjecanju, a posebno Nini Meštrović (2. a) na osvojenom 1. mjestu, Ivanu Lučiću (3. a) na osvojenom 2. mjestu, te Franki Lang (3. a) na osvojenom 3. mjestu na Županijskom natjecanju. Željno očekujemo poziv na državnu razinu natjecanja, koje bi se trebalo održati od 22. do 24. travnja 2021.

Čestitke učenicima na ostvarenom plasmanu upućuju mentorice dr. sc. Irena Lasić, prof. i Nika Ana Novak, prof.

Sve rezultate ovogodišnjeg Županijskog natjecanja iz Njemačkoga jezika možete pogledati na sljedećoj poveznici.