Desetero učenika V. gimnazije pozvano na Županijsko natjecanje iz Njemačkoga jezika 2020./2021.

Nakon Školskog natjecanja iz Njemačkoga jezika, na koje je 18.2.2021. izašlo 14 učenika V. gimnazije (razvrstanih u 3 kategorije), Županijsko povjerenstvo je na Županijsko natjecanje iz Njemačkoga jezika pozvalo sve učenike koji imaju točno riješenih 50% odgovora ili više u svom testu.

Iz V. gimnazije na Županijsko natjecanje su pozvani:

kategorija 402: Nina Meštrović, Ana Hluchy, Mia Marek i Dora Janja Petrlić,

kategorija 411: Ivan Lučić, Augustin Pintarić, Franka Lang, Natalija Jaćimović i Tea Đurđević

kategorija 412: Dorotea Kovačević

U dokumentu u privitku možete pogledati objedinjene popise učenika pozvanih na Županijsko natjecanje (pozvani učenici su osjenčani sivom bojom).

Županijsko natjecanje iz Njemačkoga jezika provest će se u srijedu, 17.3.2021, s početkom u 10h u Gimnaziji Lucijana Vranjanina.

Mentorice dr. sc. Irena Lasić, prof. i Nika Ana Novak, prof. čestitaju svojim učenicima na plasiranju na Županijsko natjecanje iz Njemačkoga jezika. A sada na posao i kvalitetnu pripremu za Županijsko natjecanje!