Grupa iz biologije
Nastava u 2. polugodištu počinje u ponedjeljak 4. veljače 2008. . Taj termin predvićen je za praktikum iz zoologije, dok za 1. i 4. razrede (biologija stanice i genetika) termin je u ponedjeljak 11. veljače 2008. . Naravno, pozivamo sve stare polaznike, ali i nove. Grupa počinje u 19.45, a na oba praktikuma mogu doći učenici iz sva 4 razreda koje zanima neko od navedenih područja.
Vidimo se!
Komentari
2
# Roditelj
31.01.2008 16:41
Poštovani g. Čančer
Neobično mi je drago vidjeti Vašu inicijativu na ovim stranicama. Zanimaju me detalji provođenja spomenute nastave. Koliko mi se čini naslovi Vaših praktikuma veoma nalikuju onima na PMF-u, biološki odsjek. Molim pojašnjenje Vašeg nastavnog programa.
odgovor
3
lol, počeli su se i roditelji mješat u dodatnu... Matko možda da dodaš da je dodatna i za roditelje koje zanima biologija?
odgovor
4
Hm,hm,a mene bi zanimalo odnosi li se to samo na učenike Pete ili mogu doći i drugi učenici koji su zainteresirani? (nisam roditelj =) =) )
odgovor
5
Matko, care... čini mi se da je ovaj pod roditelj neki provokator.... c-c-c
odgovor
6
Maaaatko!!!! svaka čast!!!!! :) :)
odgovor
7
molim lijepo da se sa svim pitanjima, vezanima uz dodatnu nastavu iz biologije i program, obratite na mail matkocancer@yahoo.com.
Zahvaljujem.
P.S. Mislim da ovdje ipak nije mjesto za opisivanje nastavnog programa
odgovor
8
da, i mene isto zanima mogu li doći i učenici koji nisu iz pete?
odgovor
9
Za učenike iz drugih škola:
Svatko tko želi može doći na ogledni sat, a zatim ćemo se dogovoriti kako ćemo i što ćemo i kako ćemo dalje.
odgovor
Komentari
Komentari za ovu vijest su zatvoreni.