Stručni ispiti

STRUČNI ISPIT IZ BIOLOGIJE

ispitni rok 10. veljače – 10. travnja 2018.

NamjenaS
Grad Zagreb, Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Krapinsko-zagorska, Koprivničko-križevačka, Varaždinska i Međimurska županija
Ustanova u kojoj se polažu stručni ispiti (naziv i adresa)V. gimnazija, Klaićeva 1, Zagreb
PISANI RAD
Datum26. veljače 2018.
Vrijeme10:30 – 13:30
NASTAVNI SAT
Ime i prezime pristupnikaNastavna jedinica/cjelinaRazredni odjel Datum i vrijeme
Marina TetkovTransporti kroz membranu I.1.c27. veljače 2018.,
Martin BuljubašićTransporti kroz membranu I.1.b27. veljače 2018.,
USMENI ISPIT
Usmeni dio ispita održat će se nakon nastavnih sati
27. veljače 2018. u 17:30

Napomene:

1. Molimo kandidate da na adresu lydia.lugar@azoo.hr potvrde da su pročitali objavu ispitnih termina.
  2. Za detaljne upute vezane uz nastavnu jedinicu oglednog nastavnog sata kandidati se trebaju obratiti mentorici na romana.halapir@gmail.com.
  3. Molimo kandidate koji po prvi put polažu ispit da sa sobom na izvođenje nastave donesu osobnu mapu pripravnika.
  4. Molimo kandidate da u školu dođu najkasnije 15 minuta prije početka pisanog dijela ispita, izvođenja nastave ili usmenog dijela ispita.
  5. Kandidat može u opravdanim slučajevima odustati od polaganja stručnoga ispita (npr. zbog bolesti, porodnog dopusta, vojne obveze, smrti člana obitelji, prirodne nepogode i sl.). O tome valja pravodobno izvijestiti Agenciju na adrese elektroničke pošte lydia.lugar@azoo.hr i srtucniispiti@azoo.hr. Odustajanje od ispita, bez valjanih razloga, smatrat će se nepoloženim stručnim ispitom, a troškove ponovnoga polaganja snosit će sam kandidat.

Ime i prezime savjetnika: Lydia Lugar

Kontakt: lydia.lugar@azoo.hr; 01/2785 020

Ime i prezime mentora na ispitu: Romana Halapir Franković

Kontakt: romana.halapir@gmail.com

Materijale za pripremu metodičkog dijela stručnog ispita možete pronaći na eUBO – sustavu za e-učenje Biološkog odsjeka. Upišite e-kolegij Metodika nastave biologije – Stručni ispit iz biologije. U sustav se prijavljujete AAI elektroničkim identitetom.

Dokumenti za preuzimanje:

Raspored održavanja stručnih ispita iz informatike/računalstva
za pristupnike iz srednjih škola

Grada Zagreba, Zagrebačke, Krapinsko-zagorske, Međimurske, Varaždinske, Karlovačke županije, Koprivničko-križevačke, Bjelovarsko-bilogorske i Sisačko-moslavačke županije
u ispitnom roku od 10. veljače do 10. travnja 2018.

Predsjednica povjerenstvaSaida Deljac
Ustanova u kojoj se polaže ispitV. gimnazija Zagreb, Klaićeva 1
PISANI RADDatum:14. veljače 2018.
Vrijeme:11:30 –14:30
IZVEDBA NASTAVNOG SATA21. veljače 2018.
Ime i prezime pripravnikaNastavna cjelina/Nastavna jedinicaRazredVrijeme
IVANA JERKOVIĆNastavna cjelina: Programiranje

Nastavna jedinica:  Objektno usmjereno programiranje – primjena

2F16:25-17:10