Posebna nagrada za našu maturanticu Vanju Jelaču (4.e) na Natjecanju u pjevanju / glumi na njemačkom jeziku Max sucht den Superstar II

Natjecanje u pjevanju / glumi na njemačkom jeziku Max sucht den Superstar II, na kojem je sudjelovalo 19 škola iz cijele Hrvatske, održalo se u Gospodarskoj školi u Varaždinu 26.5.2017. Naša maturantica Vanja Jelača (4.e) nastupila je s pjesmom Olivera Dragojevića Cesarica – prepjevanom na njemački jezik (“Königin”) te oduševila publiku i stručni žiri. Vanja je osvojila posebnu nagradu – poklon bon firme Shooster u vrijednosti od 500 kn. Mentorica dr.sc. Irena Lasić, Vanjina profesorica njemačkoga jezika od srca čestita našoj superzvijezdi Vanji na ovom uspjehu, koji dokazuje da se na njemačkome može jako lijepo pjevati, te time opovrgava onaj stari komentar: “deutsche Sprache – schwere Sprache!”