LiDraNo 2017.

Na županijsku razinu LiDraNa plasirala se predstava Or-Hamlet (Performans o Hamletu i/li svemu što se zbilo) u kojoj sudjeluju učenici Adrian Babić, Jan Čavar, Leonarda Frljak, Damian Humski, Karla Kijac, Anja Kovačić, Jana Mikoč, Gabrijela Perković i Lovro Rački, a dramaturgiju i režiju potpisuje prof. Vesna Muhoberac. Na županijsku razinu prošao je i Antonio Pehar govoreći Kranjčevićevu pjesmu Moj dom pod mentorstvom prof. Smiljane Karlušić-Kožar, literarni rad Denisa Meštrovića, novinarski radovi Sare Jurić, Karle Kijac i Domagoja Siča pod mentorstvom prof. Vesne Muhoberac. Izravno su se na županijsku razinu LiDraNa plasirale dvije radijske emisija novinarki i snimateljica Romane Dusper, Sare Jurić i Gabrijele Perković, kao i eKrik učenika-urednika Domagoja Siča i učenika-grafičkog urednika Dominika Fuka, pod mentorstvom Vesne Muhoberac.