Ivana Škrlec (2.a) dobila stipendiju za usavršavanje njemačkoga tijekom ljeta, a u sklopu DSD programa koji pohađa u V. gimnaziji

Učenica Ivana Škrlec (2.a) dobila je u sklopu DSD programa koji pohađa u V. gimnaziji stipendiju od ZfA (Zentralstelle für das Auslandsschulwesen) – Središnjeg ureda za školstvo u inozemstvu – za boravak u Njemačkoj od 10.-30.8.2017. zbog truda koji je do sada uložila u svoje obrazovanje na njemačkom jeziku i poticaj na daljnje učenje njemačkoga i što bolju pripremu za DSDII ispit koji je čeka u 4. razredu. Ivana će tijekom svog boravka u Njemačkoj posjetiti mnoge njemačke gradove te pohađati nastavu u njemačkom gradu Halle an der Saale. Mentorica dr.sc. Irena Lasić, Ivanina profesorica njemačkoga i fakultativne DSD nastave Ivani želi sretan put i mnogo dobrih iskustava u Njemačkoj.