Biologija

STRUČNI ISPIT ZA NASTAVNIKE BIOLOGIJE

Namjena SŠ Grad Zagreb, Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Krapinsko-zagorska, Koprivničko-križevačka, Varaždinska, Međimurska, Zadarska i Splitsko-dalmatinska županija
Ustanova u kojoj se polaže stručni ispit (naziv i adresa) V. gimnazija, Klaićeva 1, Zagreb
PISANI RAD
NASTAVNI SAT
Ime i prezime pristupnika Nastavna jedinica/cjelina Razredni odjel Datum i vrijeme

USMENI ISPIT

Napomene:

1. Molimo pristupnike da na adresu lydia.lugar@azoo.hr potvrde da su pročitali objavu ispitnih termina.
  2. Za detaljne upute vezane uz nastavnu jedinicu oglednog nastavnog sata pristupnici se trebaju obratiti mentorici na romana.halapir@gmail.com.
  3. Pristupnici sa sobom obavezno moraju donijeti masku za lice i koristiti je za vrijeme boravka u školi te dezinficirati ruke pri ulasku u školu i učionicu. Prije dolaska u školu potrebno je izmjeriti temperaturu.
  4. Molimo pristupnike da sa sobom na pisani dio ispita donesu osobnu mapu pripravnika.
  5. Molimo pristupnike da u školu dođu najranije 10 minuta prije početka pisanog dijela ispita kako bi se izbjegao susret s učenicima.
  6. Pristupnik može u opravdanim slučajevima odustati od polaganja stručnoga ispita (npr. zbog bolesti, porodnog dopusta, vojne obveze, smrti člana obitelji, prirodne nepogode i sl.). O tome valja pravodobno izvijestiti Agenciju za odgoj i obrazovanje na adrese elektroničke pošte lydia.lugar@azoo.hr i srtucniispiti@azoo.hr. Odustajanje od ispita, bez valjanih razloga, smatrat će se nepoloženim stručnim ispitom, a troškove ponovnoga polaganja snosit će sam pristupnik.
  7. Sukladno Pravilniku o polaganju stručnog ispita učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu i nastavnika u srednjem školstvu

Čl. 25., st. 2.

“…Troškove ponovnog polaganja stručnog ispita snose pripravnici…”

Sredstva se uplaćuju školi koja je sjedište ispitnog povjerenstva, Peta gimnazija, Klaićeva 1, 10 000 Zagreb