Biologija

STRUČNI ISPIT ZA NASTAVNIKE BIOLOGIJE

ispitni rok 10. listopada – 10. prosinca 2020.

Namjena SŠ Grad Zagreb, Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Krapinsko-zagorska, Koprivničko-križevačka, Varaždinska, Međimurska, Zadarska i Splitsko-dalmatinska županija
Ustanova u kojoj se polaže stručni ispit (naziv i adresa) V. gimnazija, Klaićeva 1, Zagreb
PISANI RAD
Datum 7. prosinica 2020.
Vrijeme 14:30-17:30
NASTAVNI SAT
Ime i prezime pristupnika Nastavna jedinica/cjelina Razredni odjel Datum i vrijeme
Kristina Ćubić Transport kroz membranu I. 3.a 8. prosinca 2020., 14:00 – 14:40
Maja Bilić Transport kroz membranu I. 3.c 8. prosinca 2020., 14:45 – 15:25
Mateja Grabar Prilagodbe za život u vodi – disanje 2.b 9. prosinca 2020., 15:35 – 16:15
USMENI ISPIT
8. i 9. prosinca 2020. – odmah nakon nastavnih sati

Napomene:

1. Molimo pristupnike da na adresu lydia.lugar@azoo.hr potvrde da su pročitali objavu ispitnih termina.
  2. Za detaljne upute vezane uz nastavnu jedinicu oglednog nastavnog sata pristupnici se trebaju obratiti mentorici na romana.halapir@gmail.com.
  3. Pristupnici sa sobom obavezno moraju donijeti masku za lice i koristiti je za vrijeme boravka u školi te dezinficirati ruke pri ulasku u školu i učionicu. Prije dolaska u školu potrebno je izmjeriti temperaturu.
  4. Molimo pristupnike da sa sobom na pisani dio ispita donesu osobnu mapu pripravnika.
  5. Molimo pristupnike da u školu dođu najranije 10 minuta prije početka pisanog dijela ispita kako bi se izbjegao susret s učenicima.
  6. Pristupnik može u opravdanim slučajevima odustati od polaganja stručnoga ispita (npr. zbog bolesti, porodnog dopusta, vojne obveze, smrti člana obitelji, prirodne nepogode i sl.). O tome valja pravodobno izvijestiti Agenciju za odgoj i obrazovanje na adrese elektroničke pošte lydia.lugar@azoo.hr i srtucniispiti@azoo.hr. Odustajanje od ispita, bez valjanih razloga, smatrat će se nepoloženim stručnim ispitom, a troškove ponovnoga polaganja snosit će sam pristupnik.

Ime i prezime savjetnika: Lydia Lugar

Kontakt: lydia.lugar@azoo.hr; 01/2785 020